Strona główna » O firmie

O firmie

Jesteśmy dystrybutorem systemów nawodnień firm Rain Bird, Hunter, K-Rain oraz Rain Spa. Posiadamy doświadczenie w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu automatycznych systemów nawadniających. Zakres naszej działalności w tej branży obejmuje: projektowanie systemów nawodnień, montaż, serwis i konserwację systemów, doradztwo techniczne, hurtową i detaliczną sprzedaż akcesoriów nawadniających na terenie całego kraju. Dzięki zaangażowaniu, determinacji i ciężkiej pracy jesteśmy partnerem godnym zaufania. Nasi klienci to nasz priorytet - dzięki Nim możemy realizować wspólne małe i wielkie projekty.

Dystrybucja

Większość transakcji odbywa się w siedzibie firmy, bezpośredni kontakt z Klientem pozwala nam dokładnie zapoznać się z jego potrzebami, daje możliwość znalezienia rozwiązania, pozwala na omówienie i przedstawienie pełnej oferty firmy. Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą do nas dotrzeć proponujemy zakup korzystając z usług firm kurierskich: GLS, InPost. Na życzenie Klienta wysyłamy towar dowolną firmą przez niego wskazaną. Wysyłki są realizowane od poniedziałku do soboty. Zamówienia można składać telefonicznie lub drogą mailową, zamówienia złożone do godziny 12:00 są realizowane tego samego dnia. O popularności naszych produktów zadecydowała między innymi kompetencja i zaangażowanie naszych partnerów handlowych. Oferujemy wsparcie marketingowe i techniczne oraz atrakcyjne warunki współpracy, a także przeprowadzimy szkolenie z zakresu naszej oferty.

Szkolenia

Organizujemy szkolenia w zakresie instalacji automatycznych systemów nawadniających. Dziękujemy dotychczasowym uczestnikom za udział w naszych kursach, a wszystkich zainteresowanych ofertą szkoleniową serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza, gdzie poznamy Państwa potrzeby tj. zakres tematyczny, termin szkolenia, itp. Szkolenia przeznaczone są dla instalatorów systemów nawadniających, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, a także zapraszamy wszystkie osoby, które zakładają działalność gospodarczą i nie mają doświadczenia w tematyce. Dzięki naszym szkoleniom otrzymacie Państwo: - certyfikat za udział w kursie - materiały pomocnicze w projektowaniu i instalacji systemów nawadniających - wsparcie techniczne w ramach współpracy - specjalistyczną wiedzę teoretyczną i praktyczną


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu